×

پشتیبانی

پشتیبانی

1 : مراجعه حضوری
2 : تماس تلفنی
3 : همراه & ایمیل موسسه

info@armanygroup.com در صورت وجود هر گونه مشکل یا سوال می توانید با ما از طریق ایمیل در تماس باشید. با تشکر

ساعات کاری موسسه

شنبه-چهارشنبه : 9 صبح الی 5 بعدازظهر
پنج شنبه : 9 صبح الی 2 بعدازظهر
جمعه : فقط با وقت قبلی
hungery country
جستجو
Generic filters
Search in title
Exact matches only
Search in content
Search in excerpt

درباره کشور مجارستان

مجارستان (به مجاری: Magyarország) کشوری است در اروپای مرکزی. پایتخت آن بوداپست است. مساحت آن ۹۳۰۳۰ کیلومتر مربع است.

تاریخ کشور مجارستان

تاریخ مهاجرت قوم مجار به جلگه دانوب دقیقاً معلوم نیست. این قوم به‌صورت قبایلی به‌تدریج از آسیا و نواحی غربی سیبری به این سرزمین آمده و پس از زدوخوردهای فراوان با دیگر قبایل برای تصاحب اراضی پربرکت سرانجام در جلگه دانوب بین نژادهای ژرمن و اسلاو حائل گردیده‌اند. این تاریخ را حدود سال ۸۹۶م. می‌دانند، یعنی زمانی‌که قبایل مجار به رهبری پرنس آرناپه ساکن حوزه کارپات (سرزمینی که از لحاظ آب و مراتع غنی بوده) را تماماً و یا به‌طور وسیعی تصرف کردند و امروز به‌نام «مجارستان» و «ترانسیلوانیا» خوانده می‌شود.

حوزه کارپات که از لحاظ جغرافیایی در مرکز اروپا واقع شده از دوران ماقبل تاریخ توسط بشر اولیه اشغال شده بود. مردم دوران اولیه عصر آهن و به‌دنبال آن سلتها به‌نوبت در شروع دورهٔ حاضر توسط رومی‌ها شکست خوردند. ایالات رومی پانونیا و داسیا که در زمان حکومت تیبریوس و تراجان به‌تصرف درآمده بودند، دربرگیرنده قسمتی از آنچه مجارستان می‌شد بودند. پس از چهار قرن فرمانروایی رومی‌ها به‌واسطه مهاجرت عظیمی منقرض گردید. هونها به رهبری پادشاه معروف خود آتیلا ، آستروگوتها ژپیدها و لونگوبارها و به‌دنبال آن‌ها آوارها که از نژاد هون‌ها بودند برای زمان کوتاهی در این مکان سکنی گزیدند.

با انقراض امپراتوری آوار به‌دست شارل ماگن، تنها گروه‌های کوچکی از آوارها در درهٔ رود دانوب باقی‌ماندند. وضعیت اجتماعی و اقتصادی این مردمان تقریباً هم‌سطح مجاری‌های غالب بود و به‌همین علت باعث همزیستی و بعدها جذب شدن آن‌ها توسط مردم مجار می‌گردید.

در قرن دهم هفت قبیله فاتح مجار که با هم متحد بودند تحت رهبری پرنس آرپاد مؤسس اولین سلسله مجار قرار داشتند و قدرت را به فرزندش کیزاسپرو سپردند. در سال ۹۷۲ گیزا[۱] به‌عنوان یکی از سران قبایل مجار به ریاست اتحادیه‌ای که از این قبایل به‌وجود آمده بود انتخاب شد و به اتفاق همسرش سارولت[۲] به آئین مسیحیت گروید و پس از وی فرزندش ایشتوان یکم[۳] که در تاریخ مجارستان نسبت به سنت ایشتوان [۴] شهرت دارد در سال ۱۰۰۰م. به‌عنوان نخستین پادشاه مجارستان تاج‌گذاری کرد. وی که در کودکی غسل تعمید داده شده بود بعد از تحکیم حکومت خود به‌عنوان اولین پادشاه مجارستان مسئله مسیحی کردن مجارها را رسمیت بخشید و به تأسیس صومعه و بنانهادن کلیسا اقدام کرد. سن استفان برای استقرار نظام پادشاهی و پی‌ریزی یک نظم اجتماعی پایدار کوشش‌های فراوانی نمود و مردم را مجبور کرد از آیین جاهلانه قدیمی به‌سمت مسیحیت بگروند.

در اواخر قرن ۱۱ کلیسا ایشتوان یکم را به خاطر خدمات وی به مقدس ملقب نمود. وی دو مجموعه عقاید برای اداره امور کشور تنظیم کرد. وی پادشاهی جنگجو بود. در جنگی که با «کنراد»[۵] امپراتور ژرمن نمود وی را شکست داد و تا حوالی وین پیشروی کرد، و به‌علت ثروت سرشار حاصل از جنگ دانوب، خطر همسایگان اعم از امپراطوری ژرمن و بیزانس وجود داشت. مجارها نخست با بیزانس از در دوستی درآمدند و پس از شکست ژرمن‌ها در سال ۱۱۰۸ که با غلبه بر سپاهیان هانری پنجم در پوترن به‌دست آمد از جانب ژرمن‌ها آسوده‌خاطر گشتند. در سال ۱۱۸۱ با استقرار بلغارها و تشکیل دولت بلغار مرز مشترک مجارستان و بیزانس از بین رفت و خطر دوم که متوجه مجارها بود منتفی گشت. در قرن ۱۲ قدرت حکومت مرکزی رو به زوال نهاد و با رشد فئودالیسم قدرت سیستم ملوک‌الطوایفی افزایش یافت. از زمان مرگ استفان اول یک دوره ناامنی شروع شد که طی آن شورش نجیب‌زادگان پیرو مذهب قدیمی پاگان، اصلاحات اجتماعی و مذهبی پادشاه را به مخاطره انداخت. در هر حال این شورش فرونشانده شد و حملات آلمان‌ها از غرب و کومان‌ها از شرق سرکوب گردید.

طی قرون ۱۱ و ۱۲ پادشاهان سلسله «آرپاد» مجارستان را یک‌پارچه نگه داشته و در مقابل سیاست‌های توسعه‌طلبانه امپراتوری مقدس روم، قسطنطنیه و پاپ در رم مبارزه نمودند. سرانجام پیشرفت نسبتاً صلح‌آمیز مجارها در قرون وسطی با حمله مغول‌ها به رهبری پاتوخان در سال‌ها (۴۴ - ۱۲۴۱) دچار وقفه شد و ارتش مجارستان شاه بلدی چهارم به‌سختی توسط مغول‌ها تارومار شد.

اوج شکوه و عظمت هنگری در قرون وسطی روزگار سلطنت لوئی اول (بزرگ) (۸۲ - ۱۳۴۲) بود؛ زیرا نفوذش تا دریای بالتیک، دریای سیاه، دریای مدیترانه می‌رسید. جنگ با ترک‌ها در سال ۱۳۸۹ صورت گرفت و ترک‌ها تا دریای بالکان پیش رفتند و مدت‌های دراز هنگری در چنگال ترکان عثمانی و قسمتی از خاک مجارستان زیر فرمان جابرانه خانواده‌ها هابسبورگ اطریش گرفتار بود.

این سیاست حفظ قدرت مرکزی توسط «ماتیوس هون‌یادی» (۱۴۹۰ - ۱۴۵۸) که از پادشاهان بسیار محبوب و موفق بود دنبال گردید. با مهار کردن قدرت بارون‌ها و تشکیل یک ارتش قوی اجیر شده، وی امنیت و آسایش برای مردم شهر و روستا را به ارمغان آورد، در حالی‌که سیاست خارجی توسعه‌طلبانه وی موجب هراس بود مع‌هذا دربار با شکوه و کتابخانه عظیم گرونسیانا برای وی در سرتاسر اروپا شهرت آفرید. جانشینان شاه ماتیوس در هر حال قادر نبودند که با قدرت رو به افزایش بارون‌ها مقابله کنند. افزایش فشار روستاییان موجب گردید که تخم نارضایتی در میان آنان کاشته شود؛ به‌طوری‌که در سال ۱۵۱۴ منجر به جنگ دهقانی بزرگی به رهبری گیورگ دوژا[۶] از اهالی ترانسیلوانیا گردید. به‌هرحال ارتش دهقانی با نبردهای خونینی از هم پاشید و شکست آن منجر به کیفر خونینی برای دهقانان گردید. در این شرایط تهدید ترک‌ها برای اشغال کشوری که به‌دلیل اختلافات داخلی از هم پاشیده شده بود یک خطر جدی به‌شمار می‌آمد. در سال ۱۵۲۶ ارتش بزرگ سلطان سلیمان دوم قوای شاه جوان لوتیز دوم را در «نبرد موهاچ» نابود کرد.

تقسیمات کشوری مجارستان

شهرستان های  مجارستان

مجارستان از ۱۹ شهرستان تشکیل شده‌است به علاوه بوداپست که متعلق به هیچ شهرستانی نیست و مستقل است.شهرهای مهم مجارستان شامل دبرسن، میشکولتس، سگد، پچ و گیور هستند.

سیاست کشور مجارستان

پارلمان مجارستان در بوداپست

رئیس جمهوری از بین اعضای مجمع ملی برای یک دوره پنج ساله برگزیده می‌شود.مقام او تا حدود زیادی تشریفاتی است و اما بصورت اسمی وی فرمانده رئیس نیروهای مسلح و دارای قدرت‌های از جمله نامزدی برای نخست وزیری است که که باید توسط اکثریت آرای اعضای پارلمان، بر پایه پیشنهاد ارائه شده توسط خود رئیس جمهوری انتخاب شود.

جغرافیای کشور مجارستان

این کشور زمستانهای سردی داشته و تابستانها، درجه حرارت دشتهای مرکزی، افزایش شدیدی دارد.

همسایگان مجارستان

مرزهای مجارستان کنونی پس از پایان جنگ جهانی اول و فروپاشی امپراطوری اتریش-مجارستان تثبیت شد.

در شمال با جمهوری اسلواکی ۵۱۵ کیلومتر مرز مشترک دارد. در شرق آن کشور رومانی با ۴۴۳ کیلومتر مرز مشترک قرار دارد. همچنین در شمال‌شرقی مجارستان جممهوری اوکراین با ۱۰۳ کیلومتر مرز مشترک قرار دارد.

در جنوب نیز کشور مجارستان با جمهوریهای پیشین یوگوسلاوی (صربستان ۱۵۱ کیلومتر، کرواسی ۳۲۹ کیلومتر و اسلوونی ۸۲ کیلومتر) مرز مشترک دارد.

در غرب مجارستان کشور اتریش با ۳۶۶ کیلومتر مرز مشترک جای گرفته‌است.

اقتصاد کشور مجارستان

معادن بوکسیت بسیار غنی در این کشور، شناسایی شده و به بهربرداری رسیده است. نیمی از صادرات مجارستان را ماشین آلات کشاورزی، ابزار مهندسی و غلات و ماشینهای صنعتی تشکیل می‌دهند.

مردم کشور مجارستان

جمعیت مجارستان بالغ بر ۱۰٬۳۱۳٬۸۸۳ نفر (سازمان ملل متحد ۱۹۹۵) است. ۸۸٪ جمعیت کشور از مجارها تشکیل شده و دیگر تیره‌های ساکن این کشور رومانیایی‌ها، صربها، کرواسی‌ها، آلمان‌ها، و شمار نسبتاً زیادی از کولی‌ها هستند. مطالعات ژنتیکی نشان داده است که مجارها فقط 13 درصد از ژن‌های اقوام اورالی را دارا هستند.[۷] زبان رسمی مجارستان مجاری است. ۷۰٪ مردم مسیحی کاتولیک و ۲۵٪ پروتستان میاشند.

جمهوری مجارستان Magyar Köztársaság

پایتخت (و بزرگترین شهر)

بوداپست

۲°۲۰′ شمالی ۱°۴۰′ شرقی

مساحت

۹۳٬۰۳۰کیلومتر مربع (۱۰۹ام)

تراکم جمعیت

۱۰۹‎/km۲‏ (۹۴ام)

‌آب‌ها (٪)

۰٫۷۴

زبان رسمی

مجاری

نوع حکومت

جمهوری پارلمانی

نام حاکمان

 رئیس جمهور - پاول اشمیت

نخست‌وزیر- ویکتور اوربان

واحد پول

فورینت (HUF)

منطقه زمانی

CET (ساعت جهانی+1)

تابستانی (DST)

CEST (ساعت جهانی)

دامنه اینترنتی

.hu

پیش‌شماره تلفنی

+۳۶

اکتبر 9, 2019 @ 5:26 ق.ظ:آخرین بروزرسانی   

تحصیل در کشور مجارستان

اکتبر 9, 2019 @ 5:26 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

تحصیل در کشور مجارستان در تمامی رشته ها بدین شکل می باشد که در ابتدای ورود فرد ملزم به گذراندن دوره تحصیلی پری پارتیکورس می باشد . دوره پری پارتیکورس که شامل دوره زبان انگلیسی و درس های مربوط به هر رشته می باشد ارائه می گردد. در این دوره پری پارتیکورس برای رشته های فنی دانشجو  می بایست دروس : ریاضی ، رسم ، فیزیک و مکانیک و زبان انگلیسی را بگذراند . و در دوره های رشته های پزشکی : شیمی ، زیست شناسی ، آناتومی مواد ، فیزیولوژی و زبان انگلیسی را سپری نماید . مدت زمان این ادوار یک سال خواهد بود و در سطح کالج های کشور مجارستان تحصیل می نمایید . دوره پری پارتیکورس در دو زمان شروع خواهد شد . که شروع اولیه آن در سپتامبر و دوره ثانویه آن در جولای می باشد .

پس از اتمام دوره ی فوق الذکر می تواند به مقاطع تحصیلی دانشگاهی ورود نماید و از مزایای تحصیل در مجارستان بهره مند گردد .

دوره های تحصیلی در مجارستان :

۱٫دوره کالج ، همانگونه که بیان شد این دوره یکساله می باشد و می توان در بسیاری از کالج های کشور مجارستان ادامه تحصیل نمایید . در این مقطع که پری پارتیکورس نامیده می گردد در رشته های فنی پری انجیرینگ و رشته های پزشکی پری مدیکال نام می گیرند . دوره های پری پارتیکورس را می توانید در کالج های ذیل تحصیل نمایید :

کالج مک دانیل با شهریه ای در  حدود ۵۴۰۰ یورو برای یکسال تحصیل می باشد

کالج اویسینا که شهریه آن در حدود ۵۲۰۰ یورو می باشد و امکان بورس در آن بر اساس توانایی تحصیلی می توان به آن دست یافت . این کالج مورد تأیید کشور ایران نیز می باشد و در بوداپست می باشد .

کالج پزشکی پچ با شهریه ای در حدود ۱۰٫۰۰۰ الی ۱۶٫۰۰۰دلار در سال می تواند بهترین گزینه برای رشته های پزشکی ،  داروساز ها و دندان پزشکان می باشد .

کالج دونا که هزینه سالیانه آن ۵۲۰۰ یورو می باشد و در بوداپست واقع گردیده است .

دوره تحصیلی لیسانس مجارستان :

برای شروع تحصیل در مقطع لیسانس شما موظف به گذراندن دوره کالج در کشور مجارستان بوده و کسب دیپلم ۱۲ ساله در کنار کالج کشور مجارستان را دارید . در کشور مجارستان مقطع لیسانس کرس تحصیلی شما به زبان انگلیسی خواهد بود . برای رشته های پزشکی دانشجو پس از گذراندن دوره کالج می بایست در آزمون ورودی کشور مجارستان شرکت نمایید . منابع آزمون پزشکی در مجارستان به شرح ذیل خواهد بود :

در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار خواهد شد . در مرحله کتبی ازمون که بر گرفته از زیست شناسی ، زبان انگلیسی و درس شیمی می باشد . و در مرحله شفاهی که در باب دروس فیزیک ، شیمی و زیست مصاحبه درسی انجام خواهد شد و سپس در باب انگیزه ورود به دانشگاه مربوطه ، سطح زبان انگلیسی و علاقه شما به رشته پزشکی صحبت انجام خواهد شد .

پس از گذراندن مراحل ازمون و ثبت نام اولیه کورس تحصیلی شما اغاز خواهد شد که به زبان انگلیسی برگزار می گردد . مدت زمان تحصیل در کشور مجارستان دقیقا همانند کشور ایران می باشد .

برخی از رشته هایی که در کشور مجارستان آزمون ورودی را دارند به شرح ذیل می باشد :

رشته روانشناسی ، باید هیئت علمی رشته روانشناسی در دانشگاه مربوطه شما را تأئید نمایند . مفاد آزمونی رشته روانشناسی بنا بر

اساس دروس رشته روانشناسی و زبان انگلیسی خواهد بود . لذا داشتن انگیزه و اثبات آن در زمینه پذیرش دانشگاه می تواند بسیار تأثیر گذار باشد .

رشته بهداشت ، که معمولا از دروس رشته های پزشکی آزمون گرفته می شود و این آزمون به صورت شفاهی از متقاضی گرفته خواهد شد . در این آزمون نیز همانند سایر آزمون های رشته های دیگر زبان انگلیسی شما نیز سنجیده خواهد شد . انگیزه نامه نیز باید به همراه آزمون تسلیم دانشگاه نماید تا پذیرش دانشگاه برای شما صادر گردد .

رشته دامپزشکی ، در دو مرحله به صورت شفاهی و کتبی آزمون این رشته برگزار می شود و پس از موفقیت در آزمون های مربوطه مفاد تحصیلی خود و زبان انگلیسی شما می توانید با کسب نمرات مکفی پذیرش تحصیلی را از دانشگاه مربوطه اخذ نمایید .

فوق لیسانس در کشور مجارستان :

در مقطع فوق لیسانس در کشور مجارستان می بایست شما مدرک لیسانس در دانشگاه های مورد تأیید کشور مجارستان را اخذ نموده باشید .  کسب نمره مورد تأیید و رشته تحصیلی شما نقش مهم و به سزایی در پذیرش تحصیلی شما ایفا می کند .

لیست برخی از دانشگاه های مورد تأیید در وزارت بهداشت ایران :

دانشگاه سملوایز بوداپست * دانشگاه آلبرت سنت جورجی در سگد * دانشگاه پچ * دانشگاه دبرسن در دبرسن

لیست برخی از دانشگاه های مورد تأیید در وزارت علوم ایران :

دانشگاه فنی بوداپست * دانشگاه فنی میشکولس * دانشگاه کشاورزی گودولو * دانشگاه کشاورزی پانون * داذنشگاه دبرسن * دانشگاه کوروینوس * دانشگاه صنایع غذایی * دانشگاه اتوش لورند

تحصیل مقطع دکتری در مجارستان :

در مقطع دکتری در کشور مجارستان می بایست مدرک مورد تأیید از دانشگاه های مورد تأیید مجارستان را اخذ نمایید . و لذا نسبت به گرفتن سوپروایزر و استاد راهنما اقامات ثانویه را انجام دهید . در این مقطع دانشجو می بایست مدارک تحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را ترجمه نماید . رزومه و حداقل دو توصیه نامه از محل تحصیل و چنانچه سابقه کاری را دارد تسلیم نماید . و یک طرح تحقیقاتی به انضمام موارد فوق الذکر به دانشگاه ارسال نمایید .

امتیازات کشور مجارستان برای تحصیل :

علاوه بر حضور کشور مجارستان در حوزه کشورهای شنگن ، مدرک تحصیلی کشور مجارستان مورد تأیید ۲۵ کشور در سطح اروپا و کشور کانادا و امریکا می باشد .

پایداری اقتصاد کشور مجارستان یکی از عللی است که سبب تمیز کشور مجارستان نسبت به سایر کشور های حوزه شنگن می باشد و تأثیر مستقیم بر هزینه های زندگی در کشور مجارستان گذاشته است .

کسب اقامت از طریق تحصیل در کشور مجارستان یکی دیگر از امتیازات مجارستان است که به نحوی اقامت اتحادیه اروپا را به شما اعطا خواهد نمود . و شما از طریق تحصیل در کشور مجارستان می توانید شهروند درحه دوم در مجارستان باشید . که امتیازات برابر با شهروند درجه یک مجاری را خواهید داشت به جز حضور در انتخابات ، مجلس و مواردی از این قبیل که شما از آنها نمی توانید بهره مند گردید .

رنکینگ عالی دانشگاه ها و کالج های کشور مجارستان در سطح رنکینگ جهانی که اعتبار مدرک تحصیلی شما را دو چندان خواهد نمود .

تسلیم مدرک دکتری حرفه ای در پایان تحصیل که امکان ادامه تحصیل برای متقاضی سهل تر گردد.

ویزای کاری کشور مجارستان

اکتبر 9, 2019 @ 5:26 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

معمولا افرادی که قصد مهاجرت کاری دارند برای اینکه بتوانند ویزاهای کاری را دریافت کنند نیازمند داشتن دعوت نامه کاری از یک کارفرما هستند که معمولا کشور های اروپایی با توجه به گستردگی و شرایط بسیار مناسبی که دارند میتوانند مقصدبسیار مناسبی برای افراد متقاضی اخذ ویزاهای کاری باشد که کشور مجارستان هم با توجه به اینکه جز کشور های اتحادیه اروپا میباشد از این شرایط برخوردار می باشد و افرادی که تمایل دارند برای اخذ ویزای کاری کشور مجارستان اقدام کنند باید از یک کارفرمای معتبر دعوت نامه داشنه باشند که برطبق قوانین اتحادیه اروپا اشخاص کارفرما برای اینکه بتوانند برای شخص متقاضی کار در مجارستان دعوت نامه کاری ارسال کند باید در بدو امر کار مورد نظر را به مدت سه ماه در کشور مجارستان اگهی کند و شخصی برای ان کار پیدا نشود و بعد همان اگهی را به مدت سه ماه در تمامی کشور های اتحادیه اروپا اگهی کند و باز هم شخصی برای ان کارپیدا نشود تا بتواند برای شخص متقاضی دعوت نامه کاری ارسال کند که با توجه به اینکه احتمال اینکه فردی برای کار مورد نظر در مجارستان و اتحادیه اروپا بشود بسیار پایین میباشد گزینه بسیار مناسبی برای افراد متقاضی کار در مجارستان نمیباشد و همچنین لازم به ذکر است که افرادی که تمایل دارند از طریق ویزاهای کاری کشور مجارستان اقدام کنند بهتر است که به زبان کشور مجارستان مسلط باشند این تسلط به زبان کمک بسیار بزرگی به افراد متقاضی کار در کشور مجارستان و همچنین به اقامت رسیدن کشور مجارستان خواهد کرد

ولی با توجه به طولانی بودن پروسه اخذ  ویزاهای کاری کشور مجارستان بهتر است که به سمت کشور هایی برویم که شرایط بسیار مناسب تری را دارند که کشور هایی مثل المان و اتریش از گزینه های بسیار مناسبی در این زمینه میباشد

دلیل پیشنهاد کشور های اتریش و المان به شما این است که با توجه شرایط بسیار مناسبی که این کشورها برای  افراد متقاضی ویزاهای کاری از نظر اقتصادی و شرایط به اقامت رسیدن دارد میتواند گزینه بسیار مناسب تری نسبت به کشور مجارستان برای اخذ ویزاهای کاری باشد و همچنین یکی از بهترین ویژگی های اخذ ویزاهای کاری این است که افرادی که از طریق مووسسه حقوقی ملک پور برای اخذ ویزاهای کاری کشور المان و اتریش اقدام میکنند نیازی به داشتن کارفرما را ندارند و همچنین دیگر نیازی به اگهی کردن به مدت ۶ ماه نمی باشد و به صورت مستقیم امکان اخذ ویزاهای کاری بدون نیاز به مدرک  زبان وجود دارد به خصوص المان میباشد،به این خاطر که ویزاهای کشور اتریش به صورت امتیاز بندی میباشد وتسلط زبان یکی از امتیازات لازم برای اخذ ویزاهای کاری اتریش  میباشد  ولی افرادی که تمایل دارند برای اخذ ویزاهای کاری المان اقدام کنند  نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند و تسلط نسبی به زبان برای اخذ ویزای کاری کشور المان کفایت میکند و زمانی که در کشور المان مشغول به کار شدند برای اینکه راحت تر به اقامت کشور المان دست پیدا کنند نیاز هست که در کنار اشتغال برای فرا گیری زبان المانی اقدام کنند و همچنین افرادی که در کشور المان مشغول به کار میشوند و به یک سقف مشخصی از در امد دست پیدا میکنند میتوانند از مزایای اشتغال در تمامی اتحادیه اروپا بهرمند شوند

معمولا افرادی که قصد مهاجرت را دارند به دنبال راحت ترین مسیر برای مهاجرت هستند که در حال حاضر ویزاهای کاری یکی از بهترین مسیر برای افراد متقاضی مهاجرت میباشد به این خاطر که بر خلاف پروسه تحصیلی نیاز نیست که شخص متقاضی بعد از اینکه دوره تحصیلی خود را به پایان رسانید به دنبال کار بگردد و بعد از پیدا کردن و پرداخت مالیات متناسب با کار خود به اقامت دست پیدا کند و به محض اینکه شخص متقاضی مشغول به کار بشود به راحتی با پرداخت مالیات به مدت ۳  تا ۵  سال به اقامت دست پیدا کنند  که این شرایط هم برای اخذ ویزای کاری کشور مجارستان وجود دارد

ثبت شرکت در کشور مجارستان

اکتبر 9, 2019 @ 5:26 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

یکی از مسئله هایی که  برای افراد در  مهاجرت به کشور های جهان ارزشمند  و پر جذابیت  بود مهاجرت کاری و سرمایه گذاری  بود لذا اکثر جوانان و متخصصان خواهان چنین مهاجرتی میباشند. یقینا اشخاصی هستن که دارای مهارت و تخصص ویژه و خوبی هستند که این نوع مهاجرت یعنی همان مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در مجارستان را یک فرصت خوب و استثنایی نیز می دانند.کشورهای اروپایی از جمله کشور مجارستان دارای فرصت های مناسبی برای ویزای کاری می باشد.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان

یکی از راه های اخذ تابعیت مجارستان می تواند مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در مجارستان باشد و افراد می توانند اقدام کنند لذا باید این مورد را بدانیم که  راه های مختلفی برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد مانند ویزای تحصیلی و ویزای ازدواج و غیره..

شرایط کار در کشور مجارستان بهتر است بدانیم اگر شخصی بخواهد ویزای کار کشور مجارستان را اخذ نماید نباید در کشورهای اتحادیه ی اروپا یا کشور مجارستان ساکن باشد به علت آن که خود شهروند آنجا هستند و احتیاجی  به آن ویزا ندارد اما در غیر این مورد تمامی افراد باید دارای ویزای کار این کشور باشند . افراد متقاضی باید از طریق اداره مهاجرت مجارستان اقدام نماید با یک قرار معتبر بین فرد کارفرما و متقاضی شروع کند . شروع به کار در کشور مجارستان باید با دعوت نامه یک کارفرما از کشور مجارستان جهت کار باشد که این دعوت نامه باید به مدت سه ماه در کشور برای جذب نیرو در همان شغل اگهی شود و در صورتی که کسی خواهان این شغل نبود به مدت سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا اگهی می شود اگر باز کسی خواهان ان شغل نبود فرد می تواند نسبت به ان اقدام کند که معمولا این کار غیر ممکن است. یکی دیگر از مواردی که باید به ان توجه کرد دانستن زبان مجاری می باشد.در اینجا اگر کسی ازطریق ویزای تحصیل اقدام کرده باشد چون می تواند در طول تحصیل کار کند بعد از اتمام تحصیل می تواند به راحتی ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تبدیل کنند. حال باید بدانیم راه دیگری هم وجود دارد برای مهاجرت کاری فرد می تواند در اداره کار ثبت کند تا به کار مورد نیاز خود دست یابد. با این حال باین را نیز باید بدانیم که هزینه های زندگی در کشور مجارستان در یک ماه برای یک نفر حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو می باشد که تمام هزینه ها رو شامل می شود قابل توجه دوستان که هزینه اجاره خانه در مجارستان کمتر از اجاره خانه در ایران می باشد . در نهایت می توان گفت که افراد برای اخذ ویزای کار با مشکلاتی از قبیل پیدا کردن کارفرما روبرو می شوند و می توان گفت   بهترین گزینه می تواند ثبت شرکت در مجارستان و در نهایت اقامت دائم این کشور باشد. از مزیت های ثبت شرکت می توان به ان اشاره کرد که فرد از پرداخت مالیات کمتری برخودار می شود رفت و امد ازادانه در کشورهای شینگن و اقامت دائم برای فرد و خانواده اش می باشد.
برای سرمایه گذاری در مجارستان حدودا باید ۳۰۰۰۰ هزار یورو اوراق قرضه خریداری می کند فرد تا بتواند در انجا سرمایه گذاری کنندو یا اینکه به جای ۳۰۰۰۰۰ هزار یورو می تواند با هزینه ی ۱۲۵ هزار یورو سرمایه گذاری نماید و  مابقی پول را از طریق وام از آن شرکت دریافت نماید و این وام بلاعوض می باشد و در ازای این مبلغ فرد در ازای سه ماه اقامت دائم را دریافت می نماید . البته باید بدانید در صورت اقدام از طریق ۳۰۰۰۰۰ یورو این پول به آنها بر میگردد اما اگر ۱۲۵۰۰۰ یورویی اقدام نمایند این پول به آنها باز نمی گردد .بعلاوه باید بدانیم که جدید ترین و جذاب ترین روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می  باشد که یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یکی از کشورهای اعضای اتحادیه و مناطق شنگن وکسب وکار و یا مسافرت ازادانه به تمام نقاط اروپا را فراهم سازد لذا باید دانست که در ازای هر سرمایه گذاری خوب و مطمئن که دولت ان را تضمین کرده به مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو می باشد که متقاضیان می توانند با یک بار سفر به کشور مجارستان می توانند اجازه اقمت دائم را در این کشور کسب کنند و فرد ظرف پنج سال اقامت دائم گرفته  و می توانند برای تمام خانواده خود اقامت مجارستان را در یافت کند.

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان یکی از بهترین راه های مهاجرت و اخذ تابعیت می باشد و در نهایت اقامت دائم این کشور باشد. از مزیت های ثبت شرکت می توان به ان اشاره کرد که فرد از پرداخت مالیات کمتری برخودار می شود رفت و امد ازادانه در کشورهای شینگن و اینکه اقامت دائم برای فرد و خانواده اش می باشد

مزایای ثبت شرکت در مجارستان
۱-مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲-دسترسی به بازار اروپا  ( بیش از ۵۰۰ میلیون نفر و دومین بازار ثروتمند دنیا)
۳-واردات / صادرات
۴-دسترسی به تمام نواحی اروپای شنگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
۵-امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۶-امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۷-امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۸-اجازه اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)
۹-اجازه کار و تجارت به عنوان مدیر شرکت و کارفرما
۱۰-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۱۱-مبادلات بانکی آن لاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری
۱۲-استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
۱۳-قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
۱۰% ۱۴-مالیات بر درآمد شرکت
۱۵-انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه
۱۶-هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در مجارستان

آدرس حقیقی ( دفتر کار )
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیران
قبض تلفن یا یک قبض رسمی برای تأیید آدرس
حداقل مبلغ ۲۰۰۰ یورو بابت سرمایه اولیه شرکت
پرداخت تمام هزینه های بانکداری برای ۱ سال اول

سرمایه گذاری در کشور مجارستان

اکتبر 9, 2019 @ 5:26 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

امروزه کشورهای مختلف، برنامه های مهاجرت گوناگونی از طریق سرمایه گذاری به روش های مختلف و مبالغ متفاوت به اتباع کشورهای خارجی ارائه می نمایند که هر کدام مزایا و معایبی از دید متقاضیان دارند. در این مقاله قصد داریم شرایط برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی را به شما معرفی نماییم. برنامه مجارستان بعنوان بهترین برنامه اقامت دائم در میان کشورهای عضو شنگن برگزیده شده است. مخاطب این برنامه افراد متمول و تجار و وابستگان آنها هستند که مقیم یا شهروند کشورهای عضو اتحادیه اروپا نمی باشند. سرمایه گذاران نیاز به خرید اوراق قرضه خاص مهاجرت دارند که توسط دولت مجارستان صادر و تضمین می گردد. پس از پایان دوره پنج ساله اجباری، مبلغ سرمایه گذاری بدون تعلق سود به سرمایه گذار بازگردانده خواهد شد.

مجارستان از اعضای اتحادیه اروپا و معاهده شنگن است که با سرعت زیادی در حال پیشرفت است و بوداپست، پایتخت آن بر طبق رتبه بندی CN Travel، در رتبه دوم بهترین شهرهای توریستی جهان می باشد. مجارستان یک مقصد توریستی مهم است و بوداپست بعنوان یکی از ده پایتخت زیبای دنیا انتخاب شده است.

علاوه بر امنیت، هزینه های زندگی در مجارستان نیز نسبتا پایین می باشد. این کشور فرهنگی غنی و متنوع دارد (موسیقی، فیلم، غذا، ادبیات و …) و در قلب اروپا قرار دارد.

برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی

در سال ۲۰۱۲، پارلمان مجارستان قانونی تصویب کرد که به اتباع کشورهای خارج از اتحادیه اروپا اجازه می داد از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی خاص با سررسید پنج ساله، اقامت دائم مجارستان را اخذ نمایند. مبلغ این سرمایه گذاری در آن زمان ۲۵۰۰۰۰ یورو بود. در ژانویه ۲۰۱۵، این مبلغ به ۳۰۰۰۰۰ یورو افزایش یافت و هزینه های درخواست (application fee) نیز به ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰ یورو افزایش یافت که شامل انجام فرآیند مربوط به متقاضی اصلی و فرزندان واجد شرایط زیر ۱۷ سال وابسته می باشد، از جمله هزینه های درخواست اقامت دائم خانواده، هزینه های دولتی در مجارستان، هزینه های ترجمه، هزینه های خدمات برای انجام تحقیق درباره عدم سوء پیشینه متقاضی و منبع درآمد او. این هزینه ها قابل بازگشت نمی باشند.

در سال ۲۰۱۳، این برنامه ۴۳۰ متقاضی را جذب نمود و در ۸ ماه اول سال ۲۰۱۴، این تعداد به ۶۷۲ رسید.  در ۴ ماه آخر سال ۲۰۱۴، ۱۱۰۰ عدد از این اوراق قرضه به فروش رفت. پس از افزایش مبلغ و هزینه های سرمایه گذاری در ژانویه ۲۰۱۵، نرخ جذب این برنامه کمتر شده است.

مزایای برنامه مهاجرتی مجارستان

 • یک درخواست واحد برای متقاضی اصلی و تمامی اعضای خانواده واجد شرایط او از جمله والدین، بدون محدودیت سنی و فرزندان وابسته بالای ۱۷ سال.

 • عدم نیاز به سفر به مجارستان. متقاضی می تواند درخواست خود را به کنسولگری سفارت مجارستان ارائه نماید.

 • یکی از سریع ترین و آسان ترین فرآیندهای درخواستی است که ظرف کمتر از ۴ ماه منجر به اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا می گردد.

 • شرط داشتن آدرس اقامتی در مجارستان حذف شده است.

 • مجارستان عضو معاهده شنگن، اتحادیه اروپا و پیمان ناتو می باشد.

 • مبلغ سرمایه گذاری بطور کامل تضمین شده و پس از گذشت ۵ سال، کل مبلغ به فرد بازگردانده خواهد شد.

 • رفت و آمد آزادانه در منطقه شنگن.

 • عدم نیاز به حضور و زندگی در مجارستان.

 • اخذ تابعیت و پاسپورت مجارستان پس از ۸ سال.

شرایط لازم برای پذیرفته شدن در برنامه اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری

متقاضی اصلی باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشد. نداشتن سوء پیشینه نیز از الزامات پذیرش متقاضی در برنامه می باشد. برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه هیچ شرط معینی برای متقاضیان در زمینه دانش زبان، میزان دارایی خالص شخصی یا تجربه مدیریتی ندارد اما مامورین دولتی مجارستان حق درخواست یک مصاحبه با متقاضی برای ملاقات با او را برای خود محفوظ می دارند که ممکن است بصورت تصادفی اتفاق بیافتد .

در طول مراحل اولیه درخواست، مقامات مجارستان فرآیند استاندارد تفحص در مورد متقاضی و پولشویی را انجام خواهند داد . به همین جهت متقاضیان اصلی باید مجموعه ای از اسناد استاندارد را که منبع درآمد و جمع آوری دارایی خالص شخصی آنان می باشد ارائه نمایند.

فرایند سرمایه گذاری

فرایند قانونی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه عبارت است از خرید اوراق قرضه ویژه دولت مجارستان به مبلغ سیصد هزار یورو با سررسید پنج سال. در تاریخ سررسید، سرمایه اولیه بدون تعلق سود به سرمایه گذار بازگردانده خواهد شد .

قانون تاکید می نماید که سرمایه‌گذاری این برنامه باید در جهت خرید اوراق قرضه باشد که توسط یک نماینده اوراق قرضه اقامتی که توسط مقامات مجارستان تعیین شده باشد صادر گردند. این نماینده نیز آن مبلغ را در اوراق قرضه دولتی مجارستان سرمایه گذاری می نماید. این اوراق قرضه دولتی فقط مخصوص همین برنامه اقامتی می باشند و نمی‌توانند در بازار خرید و فروش گردند .

خرید ملک در کشور مجارستان

اکتبر 9, 2019 @ 5:26 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

از سال ۲۰۱۶ بازار املاک در مجارستان با تحول عظیمی مواجه شد و قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز حدود ۵۰۰۰۰۰ فورینت است. برای خرید ملک در مجارستان لازم است شهروندان خارجی و غیراروپایی حتما اقامت دائم مجارستان را داشته باشند تا بتوانند ملکی خریداری نمایند. اما برای شهروندان اتحادیه اروپا هیچ ممانعتی برای خرید املاک در مجارستان وجود ندارد. اکثر وکلا به ملتهای غیراروپایی پیشنهاد می دهند که برای خرید ملک در مجارستان ابتدا شرکتی ثبت نمایند. قیمت خرید یک خانه در بوداپست از ۶۰۰۰۰ یورو شروع می شود. علاوه بر هزینه خرید ملک هزینه های دیگری چون ۴ درصد هزینه تمبر، ۱٫۵ درصد هزینه وکیل و ۲ درصد هزینه مشاور املاک نیز باید پرداخت گردد. هزینه اجاره سالانه مسکن در بوداپست حدود ۷ تا ۸ درصد قیمت خانه است.

اداره مهاجرت مجارستان مهاجرت به مجارستان از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان و از طریق راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی را پیشنهاد میدهد که ارزان ترین برنامه سرمایه گذاری در اروپاست و جهت سرمایه گذاری و کارآفرینی در مجارستان می توان از ۵۰۰۰۰ یورو شروع به سرمایه گذاری کرد.

مزایای کارآفرینی و سرمایه گذاری در مجارستان عبارتند از:

 • عضویت در کشور عضو اتحادیه اروپا

 • ویزای رایگان مسافرت شنگن

 • ارزانترین برنامه مهاجرتی اتحادیه اروپا

 • هزینه های پایین و مناسب زندگی در مجارستان

مجارستان مجوز اقامت موقت و اقامت دائم برای صاحبان کسب و کاری که در حال انجام فعالیت در کشور خودشان هستند ارائه می دهد. برای دریافت مجوز اقامت موقت و اقامت دائم مجارستان لازم است کارهای زیر انجام شود:

 • یک شرکت مجارستانی ثبت کنید.

 • یک طرح کسب و کار مناسب بنویسید.

 • از اینکه کلیه ملزومات را برای موفقیت شرکت فراهم نموده اید اطمینان حاصل نمایید.

هنگامیکه مجوز کسب و کارتان پذیرفته شد، همسر و فرزندانتان نیز می توانند به اروپا مهاجرت نمایند.

برنامه اقامت کارفرمایان در مجارستان(HERدر راستای بحث اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان  به این صورت است که اگر یک شرکت جدید در مجارستان ثبت کنید، شما می توانید به عنوان یک عضو خارجی یا مدیر سرمایه گذاری و کسب و کار مهاجرتنمایید. حداقل سرمایه مورد نیاز برای شهروندان غیراروپایی ۵۰۰۰۰ یورو است. محبوبترین نوع شرکت برای خارجیها شرکت با مسئولیت محدود است که حداقل ۱۰۰۰۰ یورو معادل ۳۰۰۰۰۰۰ فورینت می باشد. یکی از مزایای مشارکت در شرکتهای مجارستانی این است که محدودیتی در دپوزیت برای سرمایه در بانک تعیین نشده و ۱۰۰ درصد سرمایه می تواند فوری هزینه گردد. علاوه یر ۵۰۰۰۰ یورو ۵ درصد هزینه های زیر نیز اضافه میگردد که شامل اجاره آپارتمان برای شروع کار، هزینه های مسافرت، بیمه، راه اندازی دفتر، کارکنان و … می باشد. معمولا تاسیس شرکت در مجارستان یک تا دو هفته طول می کشد. مجارستان یک کشور دوستدار کسب و کار است و مالیات برای شرکتهای کوچک ۱۰ درصد است. شرکتهای مجارستانی خودبخود یک شماره EU VAT   می گیرند و لازم است که بطور دوره ای و منظم مالیاتشان را بپردازند.

پناهندگی به کشور مجارستان

اکتبر 9, 2019 @ 5:26 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

کشور اروپایی مرکزی با ۱۰ میلیون پناهنده، به تازگی به یکی از نقاط ورودی اصلی به اتحادیه اروپا برای پناهجویان تبدیل شده و این بدون شک یک چالش جدی است.هیچ بحران مهاجرتی در مجارستان وجود ندارد مجارستان با ۱٫۵ درصد مهاجر از کل جمعیت کشوریکی از پایین ترین نرخ را در جهان دارد. در ماه های اخیر، بیش از ۸۰% پناهجویانی که به کشور مجارستان رسیده اند از شرایط و بحران جهانی فرار کرده اند:

سوریه، افغانستان و عراق و ۲۰ درصد باقیمانده از کشورهایی مانند پاکستان، سومالی، اریتره و ایران ، کشورهای با سوابق حقوق بشر ضعیف و سطح بالایی از خشونت. با وجود برچسب زنی به عنوان مهاجران اقتصادی، سوری، عراقی ها، افغان ها، سومالی، و پناهندگان دیگر دولت مجارستان تعهد قانونی برای حفاظت از آن ها را دارد.

سیستم پناهندگی مجارستان در حال حاضر دقیقترین و سریع ترین آنهایی است که در اروپا بوده هر سال ۲۰۱۴،به تنها ۹% از متقاضیان پناهندگی اعطا کرد. زمانی که بیش از ۴۰% از آن ها از کشورهایی مانند سوریه و افغانستان آمده بودند. این پایین ترین نرخ در کل اتحادیه اروپاست. که به طور متوسط ۴۵% از درخواست ها تصویب شد.

مجارستان یکی از معدود کشورهای عضو اتحادیه اروپا که اولین بار به بازداشت پناهجویان به شمار زیاد اقدام کرد. و حتی کسانی که در مراکز پذیرش باز به سر می برند، فاقد خدمات پشتیبانی عمومی هستند، و شرایط بهداشتی اغلب غیر قابل قبول است. تعداد مهاجران که به دنبال پناهندگی در مجارستان به صورت تصاعدی افزایش یافته است. اینتعداد از حدود ۴۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۲ به بیش از ۱۷۰،۰۰۰ تا ماه سپتامبر سال۲۰۱۳افزایش یافته است. اکثر قریب به اتفاق پناهجویان به سمت غرب فرار می کنند. مجارستان به تازگی قوانین پناهندگی خود را با قصد تنها نگه داشتن مردم به دنبال حمایت بین المللی از مجارستان اصلاح شده کرده است.

باید درخواست پناهندگی در اسرع وقت ارائه شود، از طریق تماس با اداره مهاجرت و یا پلیس (Rendőrség)، اگر شما در زندان هستند، در مرز و یا در فرودگاه هستید. اگر در مجارستان با مدارک جعلی وارد شدید، باید فورا این ذکر شود، و در صورت امکان اسناد واقعی خود را نشان دهید در غیر این صورت این می تواند مشکلات بعدی را در روند پناهندگی شما ایجاد کند. اگر شما می از  افسر درخواست پناهندگی که شما را درک نمی کنند می ترسید ، به وضوح کلمه “MENEKÜLT” (پناهندگان) را می گویید  و یا “MENEDÉK” (پناهندگی) در و یک درخواست با امضا به زبان خودتان می دهید. شما با یک افسر مهاجرت، معمولا در عرض چند روز پس از ورود خود مصاحبه می کنید. ازشما در مورد اطلاعات شخصی خود سوال خواهد شد، و در مورد دلایل اینکه چرا شما درخواست حمایت آمد کردید.

درخواست شما رد می شود اگر:

اگر در حال حاضر به عنوان یک پناهنده توسط یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا توسط کشور دیگری به رسمیت شناخته شده اید ، و این وضعیت همچنان معتبر است و شما می توانید به این کشوربروید.

– روند پناهندگی قبلی شما در مجارستان رد شده است .

– شما به  “کشور امن ثالث” قبل از آمدن به مجارستان سفر کرده باشید  و به شما یک فرصت برای حفاظت کافی وجود دارد،

– یک “کشور امن ثالث” درخواست استرداد خود را (به عنوان مثال اگر شما یک جرم را مرتکب شده وجود دارد)، داده باشد

– دلایل خود را برای پناهندگی به وضوح بی ربط گفته باشید (برای مثال تنها ادعای شما این است که قادر به پیدا کردن یک شغل در کشور خود نیستید)

هزینه

اگر اولین بار روند پناهندگی خود را در مجارستان طی می کنید ، شما از تمام هزینه رویه دادگاه، از جمله هزینه تفسیر معاف است.

روند پناهندگی

ضرب الاجل

روند پناهندگی در ۶۰ روز انجام خواهد شد. در این زمان مصاحبه شخصی خود را بگنجانید. چند گام می تواند این مدت را طولانی تر کند .اگر روند پناهندگی در فرودگاه اعمال شده، به شما خواهد شد. این روش در هشت روز انجام خواهد شد.

 در روند پناهندگی تصمیمات زیر ممکن است گرفته شود:

–          اعطا پناهندگی؛

–          اعطا حمایت تکمیلی؛

–          اعطا “اقامت ” وضعیت را قادر می سازد پناهجو به موقت در مجارستان بماند.

–          برنامه به طور کامل رد کرد؛

–  ختم

اگر شما با تصمیم مقامات پناهندگی اختلاف نظر داشته باشید، شما ممکن است یک درخواست برای بررسی دادگاه به مرجع رسیدگی پناهندگی ارسال کنید. با تجدید نظر دادگاه می توانید آن را تغییر دهید، یا می توانید آن ها را  به بازنگری در برنامه الزام کنید.

در ژانویه ۲۰۱۴ سیستم حمایت های، که به طرح های کمک های متعدد تقسیم می شد، توسط یک سیستم واحد برای هدایت و توجه بیشتر به حقوق و تعهدات پناهنده طرح ریزی شد.

ترویج ادغام اجتماعی پناهندگان و افراد حفاظت شده توسط اداره مهاجرت و ملیت در همکاری با سرویس حمایت از خانواده صالح در طول اقامت از پناهنده یا فرد محافظت (از ۱ ژانویه ۲۰۱۴) تضمین شده است.

TOP