×

پشتیبانی

پشتیبانی

1 : مراجعه حضوری
2 : تماس تلفنی
3 : همراه & ایمیل موسسه

info@armanygroup.com در صورت وجود هر گونه مشکل یا سوال می توانید با ما از طریق ایمیل در تماس باشید. با تشکر

ساعات کاری موسسه

شنبه-چهارشنبه : 9 صبح الی 5 بعدازظهر
پنج شنبه : 9 صبح الی 2 بعدازظهر
جمعه : فقط با وقت قبلی
Ireland Country
جستجو
Generic filters
Search in title
Exact matches only
Search in content
Search in excerpt

درباره کشور ایرلند

جمهوری ایرلند یکی از کشورهای شمال غرب اروپاست. مرزهای کنونی این کشور پنج ششم خاک جزیره ایرلند را دربر می‌گیرد.

این کشور از شمال با ایرلند شمالی که بخشی از انگلیس است، از غرب با اقیانوس اطلس و از شرق با دریای ایرلند همسایه است.

ایرلند یکی از کشورهای ثروتمند دنیاست. ایرلند از نظر رشد تولید ناخالص داخلی پنجمین کشور جهان و از نظر شاخص توسعه انسانی، پنجمین کشور جهان است.

این کشور عضو اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد است.

سیاست در ایرلند

رئیس جمهور ایرلند رئیس حکومت در این کشور است که برای دوره‌ای هفت ساله انتخاب می‌شود و تنها دو بار می‌تواند به این سمت انتخاب شود.

هرچند ریاست‌جمهوری در ایرلند بیشتر جنبه تشریفاتی دارد اما بر اساس قانون اساسی اختیاراتی هم دارد. نخست‌وزیر ایرلند را رئیس جمهور به مجلس معرفی می‌کند.

نخست وزیر معمولا رئیس حزب برنده در انتخابات عمومی مجلس است. معمولا اعضای هیات دولت در ایرلند به صورت ترکیبی از چند حزب تعیین می‌شوند. این اتفاق از سال 1989 در این کشور بدون استثنا در همه دولت‌ها اجرا شده است.

دو مجلس این کشور شامل سنا و ملی است. مجلس سنا 60 عضو دارد و مجلس ملی 166 عضو. انتخابات مجلس ملی هر هفت سال یک بار برگزار می‌شود.

اقتصاد در ایرلند
تولید ناخالص داخلی ایرلند 5/187 میلیارد دلار است. دو میلیون و 210 هزار نفر نیروی کار این کشور را تشکیل می‌دهند و نرخ بیکاری در آن پنج درصد است.

هفت درصد از مردم ایرلند زیر خط فقر زندگی می‌کنند و نرخ تورم در آن 7/4 درصد است.

محصولات صادراتی ایرلند شامل ماشین‌آلات و تجهیزات، کامپیوتر، مواد شیمیایی، دارو، حیوانات زنده و محصولات حیوانی است که به کشورهای آمریکا (7/18 درصد)، انگلیس (9/17درصد)، بلژیک (4/14 درصد)، آلمان (8/7 درصد)، فرانسه (8/5درصد) و ایتالیا (4/2درصد) صادر می‌شود.

محصولات وارداتی این کشور شامل ماشین‌آلات و تجهیزات، مواد شیمیایی، تجهیزات پردازش داده‌ها، نفت و مشتقات آن، منسوجات و پوشاک است که از کشورهای انگلیس (37/5درصد)، آمریکا (5/11 درصد)، آلمان (6/9 درصد) و هلند (6/4 درصد) وارد می‌شود.

مردم ایرلند

جمعیت این کشور چهار میلیون و 109 هزار و 86 نفر است که میانگین سنی آنها 3/34 سال است. امید به زندگی برای زنان 7/80 سال و برای مردان 27/75سال است.

اغلب مردم این کشور مسیحی کاتولیک هستند و زبان‌های رسمی آن انگلیسی و ایرلندی است.

ایرلند در یک نگاه

مساحت

70،280 کیلومتر مربع

جمعیت

4،109،086 نفر

پایتخت

دوبلین

واحد پول

یورو

دامنه اینترنتی

ie.

پیش‌شماره

353+

نوامبر 27, 2019 @ 11:42 ق.ظ:آخرین بروزرسانی   

تحصیل در کشور ایرلند

نوامبر 27, 2019 @ 11:42 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

همانطور که می دانید مهاجرت تحصیلی به ایرلند یکی از راههایی است که شما را با دنیای بسیار جدید و همچنین کشوری پیشرفته آشنا خواهد کرد. در سالهای اخیر حدود ۴۰۰۰۰ نفر از سراسر جهان به سمت کشور ایرلند رفته و زندگی خود را شروع کرده اند. شما می توانید  از طریق یک مهاجرت ساده و کارآمد به کشور ایرلند مهاجرت کنند و زندگی خود و خانواده خود را در این گونه بسازید. نکته قابل توجه این است که افرادی که از کشور های عضو اتحادیه اروپا هستند، راحتتر می توانند وارد کشور ایرلند شوند و ورود این افراد نسبت به دیگر افراد راحتتر خواهد بود. از موضوعات اصلی که افراد می توانند در کشور ایرلند اقامت خود را کسب نمایند، اخذ ویزای کار در این کشورها باشد که به طور خلاصه در ادامه مقاله برای شما توضیح داده خواهد شد.

مقاطع تحصیلی در کشور ایرلند

*افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را در کشور ایرلند دارند باید نشان دهند که دوره های تکمیلی و ابتدایی را برای ورود به کشور ایرلند گذرانده اند.

*تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور ایرلند بیشتر به زبان انگلیسی است. مدت تحصیل کارشناسی در ایرلند ۳ سال می باشد اما تحصیل در برخی رشته ها ۴ ساله می باشد و در برخی رشته ها افراد باید ۴ سال به تحصیل در ایرلند بپردازند. افرادی که قصد تحصیل در ایرلند را دارند بهتر است بدانند که مدرک زبان  IELTS6 مورد نیاز است.

افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایرلند را دارند می توانند برای ادامه تحصیل در این کشور اقدام نمایند و این افراد به مدرک زبان IELTS 6.5 نیازمند می باشند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در برخی از رشته ها ۲ سال و در برخی از رشته ها ۱ ساله می باشد.

*افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارند می توانند در کشور ایرلند به تحصیل بپردازند و مدرک زبانی که مورد نیاز می باشد IELTS 7 است و دوره تحصیل در مقطع دکترا در ایرلند در حدود ۳ سال می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی در ایرلند:

۱: ارائه فرم پذیرش اصلی از طرف دانشگاه یا کالج مورد نظر.

۲: عکس با ابعاد و کیفیت گذرنامه.

۳: اعتبار گذرنامه شما حداقل به مدت ۱۲ ماه.

۴: اطمینان از پرداخت هزینه های دانشگاه.

۵: ثبت نام در یک کالج و یا دانشگاه این ثبت نام حداقل باید ۱۵ ساعت در هفته باشد.

۶: ارائه انگیزه نامه جهت ورود به کشور ایرلند.

۷: ارائه حساب بانکی کافی ( حساب بانکی افراد باید برای یک دوره ۶ ماهه باشد در صورتی که افراد نشان دهند که توان مالی کافی برای گذراندن زندگی و همچنین تامین مالی برای تحصیل در یک دوره یکساله را دارند.)

اقامت در ایرلند:

افرادی که در کشور ایرلند هستند به طور قطع به دنبال اخذ اقامت در این کشور هستند، به طور کلی این افراد می توانند به طور کاملا قانونی بعد از ۵ سال برای اخذ اقامت اقدام نمایند. این مورد بیشتر به افرادی شامل خواهد شد که بتوانند در این کشور کار پیدا نمایند و مشغول کار شوند. همینطور بعد از ۵ سال اقامت قانونی می توانید برای اخذ تابعیت اقدام نمایید، البته در شرایطی که شما هیچ تخلفی را در کشور انجام نداده باشید و به آن کشور ثابت کنید واجد شرایط بوده اید، می توانید برای اخذ تابعیت اقدام نمایید.

هزینه زندگی در ایرلند:

هزینه های یک فرد در طول یک دوره تحصیلی در کشور ایرلند ۷۰۰۰ یورو می باشد. البته اگر افرادی که وارد کشور می شوند یک فرد را به عنوان اسپانسر معرفی نمایند در روند پرونده این افراد تایید به سزایی خواهد داشت.

دانشگاههای موجود در کشور ایرلند

دانشگاه دوبلین ( DCU )

دانشگاه منوث

دانشگاه گالوی (NUI)

کالج ترینیتی دوبلین (TCD)

کالج چوب پنبه ( UCC)

کالج دوبلین UCD))

کالج ملی هنر و طراحی

دانشگاه لیمریک

کالج سلطنتی جراحان ایرلند

کشور ایرلند دارای ۳۴ موسسه ی آموزش عالی می باشد همچنین این کشور پیشرفته دارای ۵۰۰۰ برنامه منجز شناخته شده ی بین المللی می باشد و بهتر است بدانید مدارک تحصیلی اخذ شده توسط افراد در این کشور تضمین شده می باشند البته مدارک اخذ شده ی بین المللی این شرایط را دارا می باشند . دانشجویان بین المللی می توانند در مدارس بسیار عالی و مراکز تعالی علمی و فن آوری و همچنین موسسات زبان مشهور و دانشکده های علوم انسانی و دانشکده ی هنر می باشد .

دوره های زبان انگلیسی در کشور ایرلند

دوره های کمبریج

دروس عمومی زبان انگلیسی

دوره های آزمون ایلتس

دوره های تافل

دوره ی انگلیسی به منظور اهداف دانشگاهی

دروس عمومی زبان انگلیسی برای افراد بزرگسال

دوره های بنیاد

دوره های توسعه ی معلم

در نهایت می توان گفت که تحصیل در ایرلند دارای شرایط بسیار مناسب و عالی می باشد و افراد براحتی می توانند به تحصیل در ایرلند بپردازند و مدرک تحصیلی خود را اخذ نمایند. افرادی که قصد تحصیل در ایرلند را دارند اجازه کار در ایرلند را هم دارند و می توانند در حین تحصیل به کار هم مشغول شوند. ایرلند دارای شرایط تحصیلی مناسب می باشد و دانشگاههای ایرلند از مدرک تحصیلی معتبری برخوردار می باشند. همچنین هزینه زندگی در ایرلند بسیار مناسب بوده و افراد به راحتی می توانند به کار و تحصیل در ایرلند بپردازند.

منابع:

www.techlifeireland.com

www.educationinireland.com

www.wikipedia.org/ireland

ویزای کاری کشور ایرلند

نوامبر 27, 2019 @ 11:42 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

ایرلند در طول سال های اخیر به عنوان یکی از مقاصد اولیه ی بسیاری از مهاجران تبدیل گردیده است، چرا که اقتصاد پویا و قوی و نیز سطح بالای رفاه و خدمات اجتماعی، کشور جمهوری ایرلند را به عنوان یک مقصد محبوب و مورد علاقه برای مهاجرت به اروپا مطرح نموده است.

جمهوری ایرلند به عنوان یکی از کشورهای عضو سازمان ملل متّحد و اتحادیه اروپا، یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار می رود که به لحاظ رشد تولید ناخالص داخلی رتبه ی پنجم را در میان کشورهای دنیا دارد. جمهوری ایرلند همچنین رتبه ی پنجم دنیا را به لحاظ شاخص توسعه ی انسانی دارا می باشد.

به منظور دریافت اجازه ی کار در ایرلند به عنوان یک کارگر و یا کارمند و نیز به منظور راه اندازی یک کسب و کار در جمهوری ایرلند، عوامل مهمی همچون تابعیت شخص متقاضی تأثیرگذار می باشد.

مطابق با قوانین مهاجرتی کشور ایرلند، شهروندان اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا به طور کلی دارندگان کارت اقامت شهروندی اتحادیه اروپا و شهروندان کشور سوئیس، اجازه ی کار، زندگی و راه اندازی یک بیزینس را در جمهوری ایرلند را دارند. در این صورت اگر شما تابعیت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و یا سوئیس را داشته باشید، حق زندگی و کار در ایرلند را داشته و نیازی به اخذ مجوز برای کار در ایرلند نخواهید داشت.  ضمن اینکه اجازه ی به همراه داشتن اعضای خانواده ی خود را نیز در ایرلند خواهید داشت.

با پیوستن جمهوری ایرلند به اتحادی اروپا، نیاز به اخذ ویزای کار ایرلند برای اشتغال به کار در ایرلند منتفی گردیده است. البته باید توجه داشته باشید که ایرلند شمالی مستقل از جمهوری ایرلند بوده و به عنوان یکی از مناطق تحت حاکمیت بریتانیا، قوانین مهاجرتی آن تابع قوانین و مقررات مهاجرتی انگلستان می باشد.

در صورتی که متقاضی کار در ایرلند، تبعه ی یکی از کشورهای حوزه ی اتحادیه اروپا و یا سوئیس نباشد، به منظور کار در ایرلند نیاز به اخذ ویزای کار ایرلند دارد، ضمن اینکه پیوستن اعضای خانواده ی متقاضی کار در ایرلند، بستگی بسیار زیادی در نوع مجوز اشتغال به کار در ایرلند و ویزای کار ایرلند دارد.

دریافت ویزای کار ایرلند به طرق ذیل امکان پذیر می باشد:

یکی از روش های قانونی جهت اخذ ویزای کار ایرلند، داشتن یک دعوتنامه کاری از یک شخص حقیقی که دارای یک شرکت تجاری معتبر ثبت شده ی واجد شرایط است می باشد. در این صورت کارفرمای ایرلندی ابتدائاً به مدت سه ماه نسبت به آگهی تأمین نیروی کار در جمهوری ایرلند اقدام می نماید، سپس به مدت سه ماه دیگر، نسبت به نشر آگهی به منظور تأمین نیروی کار مورد نظر مبادرت می ورزد، در صورتی که پس از مهلت های فوق الاشاره، شخصی با ویژگی هایی که کارفرما اعلام می دارد یافت نگردید، در این صورت کارفرمای ایرلندی می تواند نسبت به استخدام نیرو از اتباع کشورهای خارج از اتحادیه اروپا همچون اتباع جمهوری اسلامی ایران اقدام نماید. علیهذا در این صورت شخص متقاضی کار در ایرلند پس از اخذ مجوز کار در ایرلند ، می تواند جهت اخذ ویزای کار ایرلند اقدام نماید. بسیار بدیهی است که روش فوق البیان، روشی بسیار سخت جهت دریافت ویزای کار ایرلند می باشد.

مطابق با مقررات مربوط به اجازه کار عمومی در ایرلند، مهاجران با داشتن یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای ایرلندی با دستمزدی به میزان ۰۰۰/۳۰ یورو در سال، امکان اخذ مجوز اشتغال به کار در ایرلند را خواهند داشت.

ویزای کار ایرلند در خصوص مهارت های حرفه ای، یک مجوّز کار متناسب با پیشنهاد کاری می باشد که مطابق با آن مهاجران متقاضی کار در ایرلند، امکان اخذ ویزای کار در ایرلند و اشتغال به کار در ایرلند را خواهند داشت. هر ساله فهرست مشاغل مورد نیاز ایرلند از سوی دولت این کشور اعلام می گردد.

مدت اقامت در ایرلند پس از اخد ویزای کار این کشور، ۲ سال تمام می باشد که در این صورت متقاضیان می توانند برای Stamp 4 اقدام نمایند. در این حالت به متقاضیان کار در ایرلند اجازه ی اقامت طولانی مدت داده می شود. این نوع ویزای کار ایرلند برای یک مدت ۳ ساله قابل تمدید می باشد.

انواع Stamp در جمهوری ایرلند عبارتند از :

Stamp 0 نشان دهنده ی اجازه ی اقامت برای یک دوره ی کوتاه مدت در ایرلند می باشد.

Stamp 1 نشان دهنده ی اجازه کار یا راه اندازی یک کسب و کار در ایرلند می باشد.

Stamp 2 اجازه ی مطالعه ی تمام وقت برای یک دوره مشخص  است.

Stamp 3نشان دهنده ی اجازه اقامت در ایرلند برای یک دوره مشخص می باشد.

Stamp 4نشان دهنده ی اجازه اقامت در ایرلند برای یک دوره مشخص می باشد.

Stamp 5اجازه اقامت در ایرلند بدون محدودیت زمانی می باشد.

Stamp 6 نشان می دهد شما یک شهروند ایرلندی با دو تابعیت هستند.

متقاضیان اشتغال به حرف و مشاغل مورد نیاز جمهوری ایرلند که از طریق اجازه ی کار عمومی به استخدام در می آیند، می بایست سالانه حداقل حق الزحمه ای به میزان ۰۰۰/۳۰ یورو از کارفرما دریافت نمایند. البته در صورتی که متقاضی کار در ایرلند یک دانشجوی بین المللی است، دریافت سالانه ۰۰۰/۲۷ یورو از کارفرما کفایت می نماید.

با عنایت به طولانی بودن فرآیند اخذ ویزای کار ایرلند و مهاجرت کاری به ایرلند و سخت گیری هایی که در عمل توسط دولت ایرلند اعمال می گردد، بنابراین اقدام جهت اخذ ویزای کار ایرلند با ریسک بالایی مواجه می باشد، فلذا توصیه می گردد که برای دریافت ویزای کار کشورهایی همچون  آلمان اقدام نمایید. چرا که ریسک کمتری داشته و از لحاظ زمانی نیز به زمان کمتری نیاز می باشد. ضمن اینکه کشورهای مذکور به لحاظ کمبود نیروی کار ماهر و فراوانی کارگاه ها و کارخانجات کوچک و بزرگ، احتمال یافتن کار متناسب با رشته و رزومه ی شخص متقاضی بیشتر می باشد. البته به منظور کسب اطلاعات کافی و وافی در خصوص نحوه ی اخذ ویزای کار کشورهای آلمان و اتریش و شرایط و مدارک مورد نظر برای مهاجرت کاری به این کشورها، می توانید به مقالات مربوط به مهاجرت کاری به کشورهای آلمان مراجعه نمایید.

منابع:

https://en.wikipedia.org/wiki/Stamp_4

https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChcSEwif2bnkmOTPAhVXbBsKHabpCK0YABAA&sig=AOD64_0mKWqVeE1F3Yf0axvk-SUZ13gfLw&q=&ved=0ahUKEwj5nrbkmOTPAhUDUBQKHTzUDcsQ0QwIGw&adurl=

ثبت شرکت در کشور ایرلند

نوامبر 27, 2019 @ 11:42 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

سهم سرمایه

سرمایه یک شرکت مقدار سهمی است که یک شرکت از سرمایه اسمی آن ؟؟ می کند. در مورد بسیاری از شرکت های داخلی ایرلند ابتدا برای ثبت اولیه یک شرکت صدسهام با ارزش اسمی ۱؟؟/ صادر می گردد.

اساسنامه شرکت: اساسنامه شرکت مجموعه ای از فعالیت های گسترده ی شرکت است که به صورت مدون درآمده است. در این بخش که به صورت مدون درآمده است. در این بخش کد NACE مورد نیاز است که به تشریح فعالیت های اصلی شرکت برای اهداف آماری استفاده می گردد. در اساسنامه شرت چگونگی و نحوه اداره شرکت به صورت کامل تشریح گردیده است و همچنین حقوق و وظایف سهامداران به طور کامل مشخص گردیده است که مدیران و کارمندان شرکت موظف اند به طور کامل طبق اساسنامه عمل کنند.

دفتر ثبت شده

پس از ثبت شرکت ؟؟؟؟ باید برای شرکت مشخص شود که اسناد قانونی و تمام فعالیت های رسمی شرکت در آن محل انجام می گیرد به این جهت آدرس مورد نظر نباید آدرس حسابدار یا وکیل و یا عامل ثبت باشد، آدرس ثبت شده این شرکت بسیار مهم است زیرا همه ی اسناد از کمیسیون درآمد و اداره ثبت شرکت یک شرکت ایرلندی نیاز به یک مدیرعامل که حداقل سن او ۱۸سال باشد را واردار و همچنین این مدیرعامل باید اقامت دائم منطقه اقتصادی اروپا را نیز داشته باشد. البته در مواردی اگر مدیرعامل مقیم اروپا نیست می شود ترتیباتی اتخاذ نمود تا شرکت را به نام فردی غیرمقیم نیز ثبت نمود، هر شرکت باید از حداقل ۲نفر تشکیل شود که باید یکی از این افراد مدیر و دیگری نیز می تواند در سمت دبیری فعالیت کند.

شرکت ایرلندی مستلزم داشتن یک معاون است که وظیفه قانونی وی تشکیل پرونده تمام مدارک موردنیاز و همچنین افتتاح حساب مربوط به شرکت و تضمین قانونی شرکت و … می باشد.

منشی این شرکت وظایف مربوط به اظهارنامه های سالیانه و انجام وظیفه های ؟؟؟؟ که در اساسنامه شرکت برای وی تدوین گردیده است را به عهده دارد. اگر مدیرعامل شرکت ساکن ایرلند نیست به شدت توصیه می شود معاون شرکت با توجه به شرح وظایف گسترده از افرادی که ساکن ایرلند هستند انتخاب شود.

از این آدرس دریافت می گردد و همچنین باید در این محل قادر به مشاوره و خرید و فروش و یا چنین مکاتبات رسمی در این محل باشد. بدین جهت ثبت آدرس و نام شرکت در تمام اسناد مربوط به شرکت اقدام لازم و قانونی است که باید ارائه شود. ارسال یک نسخهاز اساسنامه شرت فرم A1 که شامل مشخصات مدیران و کارمندان شرکت می باشد، معاون شرکت، سرمایه اولیه، فعالیت صلی شرکت کد NACE از مدارک و ملزومات اولیه ثبت شرکت در کشور ایرلند جنوبی می باشد. فعالیت شرکت: هدف و فعالیت اصلی شرکت با توجه به کد NACE باید مشخص گردد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت

 • ایرلندی نام شرکت را چک کنید

 • دولت از سوالات پیش اختلاط و نمایندگی در اداره ثبت شرکتها

 • پیش نویس قانون اساسی

 • تخصیص طبقه بندی کد NACE

 • مسیر سریع تشکیل پرونده الکترونیکی از اسناد با دفتر ثبت شرکتها – ۳ روز – اختلاط معمولا ۲ طول می کشد

 • پرداخت هزینه های ثبت نام و شرکت

 • گواهی ثبت

 • ۴ مجموعه از قانون اساسی، یک کپی توسط اداره ثبت شرکت های برگزار

 • راهنمای اطلاعات – وظایف اصلی و قدرت مدیران شرکت

 • راهنمای اطلاعات – وظایف اصلی و قدرت وزیر شرکت

 • دقیقه پیش نویس برای اولین جلسه خود را از مدیران

 • ترکیبی شرکت ثبت نام از جمله: کتاب دقیقه، ۲۴ اشتراک گواهینامه، ثبت نام از اتهامات، ثبت نام از کاربران

 • تکمیل و پر کردن فرم ۱۱ (F) (این شرکت های قانون ۲۰۱۴)

ثبت نام ترکیبی شرکت

اینجا جایی است که شما در صدور سهام، نقل و انتقال سهام، انتصاب و استعفای افسران، جلسات هیئت مدیره و غیره ضبط باید مدارک لازم را ارائه نمایید .  ثبت نام شامل:

۲۴ اشتراک گواهینامه

ثبت نام از کاربران و اشتراک

ثبت نام از مدیران و دبیران

ثبت نام از رهن

سرمایه گذاری در کشور ایرلند

نوامبر 27, 2019 @ 11:42 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

سرمایه گذاری مربوطه باید در راستای منافع عمومی کشور ایرلند باشد و سرمایه گذاری باید به شکل قانونی باشد واز طریق قرض یا وام امکان سرمایه گذاری وجود ندارد.

به طور کل در زمینه سرمایه گذاری در کشور ایرلند به روش های زیر امکانپذیر است:

 1. سرمایه گذاری بنیادی :

شخص سرمایه گذار تا مبلغ۵۰۰۰۰ یورو با استفاده از توانای خود در رشته هنر ، ورزش، بهداشت حال اگر فرد سرمایه گذار دارای ۵ شریک باشد می تواند با ۴۰۰۰۰۰یورو نیز سرمایه گذاری خود را انجام دهد.

 1. سرمایه گذاری تشکیلات اقتصادی:

شخص سرمایه گذار می تواند با ۵۰۰۰۰۰ یورو مشغول به کسب و کار شود و در صورتی که  شخص سرمایه گذار در صورتی که به مدت سه سال گردش مالی داشته باشد می تواند اقامت دایم کسب کند.

 1. سرمایه گذاری اوراق قرضه:

شخص سرمایه گذار باید برای سرمایه گذاری اوراق قرضه کشور ایرلند به ارزش۱۰۰۰۰۰۰۰ یورو به مدت ۵ سال خریداری کند.

 1. سرمایه گذاری های مختلف:

شخص سرمایه گذار موظف است حداقل۴۵۰۰۰۰ یورو اموال و ۵۰۰۰۰۰ یورو اوراق قرضه خریداری کند.

 1. صندوق سرمایه گذاری:

شخص سرمایه گذار باید۵۰۰۰۰۰ یورو را در یک صندوق سرمایه گذاری که مورد تایید دولت ایرلند می باشد سرمایه گذاری کند.

 1. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REIT)

شخص سرمایه گذار باید حداقل دو میلیون یورو در بورس ، اوراق بهادر خریداری کند.

ثبت شرکت در ایرلند:

ثبت شرکت در کشور ایرلند یا به عبارت بهتر در اتحادیه اروپا به چهار روش زیر صورت می گیرد:

ثبت شرکت خصوصی  با مسیولیت محدود  PrC

ثبت شرکت عمومی با مسیولیت محدود  PLC

ثبت شرکت های همکاری

ثبت  شعبه ای از یک شرکت خارجی در کشور ایرلند

برای ثبت شرکت در کشور ایرلند  نیاز مند یک مدیر و دو دبیر می باشیم که یکی از آمهتا باید از اتباع کشور ایرلند باشند. کشور دارای نیروی جوان و تحصیلکرده زیادی می باشد از طرف دیگر به دلیل رونق اقتصادی کشور ایرلند و همین عاملی برای تقاضای سرمایه گذاری در کشور ایرلند شده است. در سالهای اخیر  کشور ایرلند در زمینه IT  و الکترونیک پیشرفت بسیار زیادی داشته است و این موضوع را مدیون سرمایه گذاری خارجی می باشد

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در کشور ایرلند:

سرمایه گذاری کارآفرینی کشور ایرلند به سرمایه گذاران غیر اروپایی این اجازه را می دهد که تا با پرداخت حداقل ۵۰٫۰۰۰ یورو یک کسب و کار نوین و جدید در کشور ایرلند تشکیل  دهند.

طرح کار افرینی UPS باید به شرح زیر باشد:

– معرفی یک کالا تولیدی جدید و یا نوآورانه و یا خدمات به بازارهای بین المللی که قبلا ارایه نشده باشد.

– شخص سرمایه گذار باید ۱۰  شغل در  کشور ایرلند ایجاد کند  و کالا و خدمات خود را  در طی ۳ الی ۴ پس از راه اندازی حداقل یک  میلیون یورو کالا یا خدمات خود را به فروش برساند.

– رهبری یک تیم توسط مدیریت با تجربه

– مرکز اصلی کنترل شرکت باید در ایرلند انجام شود

منابع:

https://www.kbc.ie/our-products/savings-and-investments/Investment-Funds?gclid=CLOq4f6ZydACFUmeGwodQqUH5Q

https://en.portal.santandertrade.com/establish-overseas/ireland/foreign-investment.

https://www.kbc.ie/Our-Products/KBC-Current-Account/Current-Account/Start2Invest

https://www.kbc.ie/Privacy

خرید ملک در کشور ایرلند

نوامبر 27, 2019 @ 11:42 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

مدتهاست که بحث مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) از طریق خرید ملک در کشورایرلند  مطرح است و خیلی از شرکتهای مهاجرتی به متقاضیان مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) ،روش خرید ملک در کشورایرلند   به منظور مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا(مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند )  را پیشنهاد میکنند،صرف نظر از ریسکهای احتمالی در کشورایرلند  که در این روش وجود دارد شما باید بدانید که اساسا مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) در کشورایرلند  بر اساس قوانین و مقررات اداره مهاجرت در کشورایرلند  و در چارچوب پیمان شینگن و مبانی قانونی و حقوقی اتحادیه اروپا صورت میگیرد بعبارت دیگر شما باید مطمئن شوید که روش خرید ملک بعنوان یک روش قانونی ،مجوز اعطای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) در سرفصل قوانین اداره مهاجرت کشور  ایرلند  آمده است. بعبارت دیگر شما میتوانید به منظور مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا ،تنها از برخی کشورها از طریق خرید ملک اقدام به مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا کنید .لذا توجه کنید که بیشتر کشورهای حوزه شنگن از روش خرید ملک اقامت نمی دهند و تنها معدوی از کشورها در سرفصل قوانین شان ،از طریق خرید ملک اقامت میدهند.لذا ما به شما پیشنهاد میکنیم در سایت ما از سایر روشهای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) مطلع شوید.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید اینست که حتما از طریق وکیل مهاجرت پروسه مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) را پیگیری کنید،و قبل از اقدام از این روش، در خصوص سایر روشهای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) اطلاعات کسب نمایید چه بسا روشهای مناسب تر و کم هزینه و آسان تری نسبت به روش خرید ملک برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) وجود داشته باشد که شما از آنها بی اطلاعید.

از طرفی همه متقاضیان اطلاع دارند که در همه روشها برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) ابتدا با اقامت یکساله شروع شده و در نهایت معمولا پس از پنج سال ،موضوع مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) به اقامت دائم تبدیل میشود و در طول مدت پنج سال ملک خریداری شده در کشور ایرلند نباید فروخته شود.

موضوع دیگری که در خصوص خرید ملک برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) در نظر داشته باشید اینست که برخی از شرکتهای مهاجرتی برای کشورهای اروپایی(مانند بلغارستان ،رومانی، گرجستان، اکراین و …) که عضو پیمان شینگن نیستند تبلیغ میکنند، و معتقدند که در سالهای آتی این کشورها به شینگن می پیوندند ،وپیشنهاد میکنندملکی در یکی از کشورهای مذکور بخرید.

حتی اگر پیوستن یا نپیوستن این کشورها به شینگن برای شما مهم نباشد حداقل در خصوص اینکه آیا مطابق قانون مهاجرت مصوب این کشورها از روش خرید ملک اقامت میدهند یا خیر ،تحقیق کنید و مطمئن شوید.هر چند برخی از این کشورها مانند بلغارستان و رومانی جزو اتحادیه اروپا هستند اما جزو حوزه شنگن نیستند.

اما اگر شما متقاضی مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند )  هستید در تصمیمگیری موضوع جانب احتیاط را بگیرید، اگرچه اصل موضوع پیوستن ،ممکن است در آینده دور اتفاق بیافتد اما  اگرشما مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند )  را در دستور کار خود دارید با علم به شرایط موجود تصمیمگیری نمایید.

ازجمله کشورهایی که با خرید ملک میتوان برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا اقدام نمود عبارتند از اسپانیا ،پرتقال ،یونان ،قبرس اروپایی که رقمی حداقل بالغ بر ۲۵۰ هزار یورو برای کمترین خرید را شامل میشود.

توجه داشته باشید که برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) قبل از خرید ملک در کشور ایرلند بهتر است تحقیقات جامع در خصوص محل و منطقه و قیمت ارز و بازار مسکن و همچنین موقعیت ملک مورد نظر در کشور ایرلند  بعمل آورید و برای خرید ملک در کشور ایرلند با مشاورین متخصص و وکلای آشنا به قوانین مهاجرت کشور ایرلند مشورت نماییدد تا اولا با قیمت معقول متعارف در منطقه ، خرید ملک در کشور ایرلند برای شما انجام شود ثانیا خرید ملک منجر به مهاجرت و اخذ اقامت در کشور ایرلند گردد.

ضمنا برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به ایرلند واخذ اقامت ایرلند ) مطابق قوانین این کشورها حفظ املاک خریداری شده به مدت ۵ سال بعلاوه اقامت قانونی در این کشورها از جمله شرایط تمدید اقامت موقت منتهی به ۵ سال میباشد تا منجر به اقامت دائم گردد.

ونکته دیگری که باید به آن توجه شود اینست که مطابق قوانین در بیشتر کشورهای اروپایی امکان خرید ملک برای ایرانیان وجود دارد اما هیچ نوع اقامتی بابت خرید ملک داده نمیشود در چنین شرایطی چنانچه مالک ملکی شوید شک نکنید که در انتها برای فروش آن دچار مشکل خواهید شد.

پناهندگی به کشور ایرلند

نوامبر 27, 2019 @ 11:42 ق.ظ:آخرین بروزرسانی

پناهندگان در ایرلند در شرایط بسیار سخت و طاقت فرسایی به سر می برند با توجه به اینکه راههای قانونی بسیاری برای مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت وجود دارد اما برخی مهاجرت از طریق پناهندگی را برای اخذ اقامت و تابعیت انتخاب می کنند. پناهندگان در ایرلند چندین سال در شرایط حقوقی نا مناسبی قرار دارند تا با تقاضای پناهندگیشان موافقت شود. در کل می توانیم بگوییم که پناهندگان در این دوران در سخت ترین شرایط چه از نظر حقوقی و چه از نظر روحی قرار دارند.

طبق کنوانسیون پناهندگی ۱۹۵۱  ژنو پناهنده به کسی اطلاق می شود که در کشور خود به دلایل نژادی، مذهب، ملیت، عقاید سیاسی، تعلق به یک گروه اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.

اشخاصی که قصد پناهندگی در ایرلند را دارند بهتر است بدانند که پناهندگی در ایرلند یک برنامه کاربردی دارد که این برنامه شامل یک سری موارد می شود که عبارتند از:

(ORAC) :1 یک دفتر نرم افزار کمیساریای پناهندگان می باشد که این دفتر یک دفتر مستقل است که در وهله اول به بررسی برنامه های کاربردی برای پناهندگان می پردازد. این دفتر وضعیت پناهندگان در ایرلند را مورد بررسی قرار می دهد و به نحوی می توان گفت که در دوره پناهندگی تا زمانی که شخص متقاضی جواب درخواست پناهندگی در ایرلند را اخذ نکرده است می تواند پرونده وی را بررسی و در این زمینه به فرد کمک نماید.

۲: فرد متقاضی پناهندگی در ایرلند در ابتدا باید یک مصاحبه انجام دهد که این مصاحبه توسط دولت و اداره مهاجرت ایرلند از فرد گرفته می شود که ممکن است با درخواست پناهندگی وی موافقت شود و یا ممکن است که درخواست پناهندگی شخص رد شود که در این صورت فرد باید فورا کشور را ترک نماید. فرد متقاضی پناهندگی در ایرلند پس از مصاحبه اولیه در صورتی که همراه داشته باشد یعنی همسر و فرزند داشته باشد باید برای هر کدام از افراد هم فرم و یا درخواست پناهندگی پر نماید که در این درخواست باید جزییات فرد هم ذکر شود.

۳: از پناهندگان در ایرلند ممکن است درخواست شود که فرد یک سری اسناد و اطلاعات را به دفتر نرم افزار کمیساریای پناهندگی بدهد که این اسناد و مدارک می تواند پاسپورت فرد، گواهی تولد و یا ازدواج، گواهی پزشکی و…. در واقع مدارکی باید به دفتر کمیساریای پناهندگی داده شود که فرد بتواند ادعای خود را مبنی بر درخواست پناهندگی ثابت نماید.

۴: پس از بررسی های لازم درمورد پرونده پناهندگی فرد متقاضی اداره کمیساریای پناهندگی در مورد فرد تصمیم های لازم را می گیرند که آیا با پرونده فرد برای درخواست پناهندگی موافقت شده است یا خیر.

در ایرلند، تعیین وضعیت پناهندگان توسط مقامات ایرلندی انجام می شود و در نهایت توسط وزیر اداره مهاجرت وضعیت فرد پناهنده به فرد اعلام می شود.

راههای ورود به کشورها برای فردی که قصد پناهندگی در کشور را دارد راههای یونان و ایتالیا می باشد. اگر فرد در کشوری که وارد می شود مثل یونان و ایتالیا از آنجا به کشور دیگر مهاجرت نماید و درخواست پناهندگی در کشور دیگری نماید ممکن است به کشوری که وارد شده است برگردانده شود زیرا توسط اداره مهاجرت از افراد اثر انگشت گرفته می شود و در صورتی که در کشور دیگری وارد شده باشند و در آنجا از آنها اثر انگشت گرفته شده باشد به آنجا فرستاده می شوند.

در اینجا این نکته ضروری به نظر می رسد که فردی که درخواست پناهندگی در ایرلند را می نماید تا زمانی که با درخواست پناهندگی فرد موافقت نشده است فرد پناهنده اجازه کار را نخواهد داشت و به طور کلی می توان گفت تا زمانی با درخواست پناهندگی فرد موافقت نشده است فرد از هیچ حق و حقوقی در کشور ایرلند و یا سایر کشورها برخوردار نخواهد بود.

اخذ اقامت از طریق پناهندگی در ایرلند:

افرادی که قصد اقامت از طریق پناهندگی در ایرلند را  دارند بهتر است بدانند که تا زمانی که با درخواست پناهندگیشان موافقت نشده است امکان کار در این کشور را ندارند و از هیچگونه حق و حقوقی نسبت به شهروندان ایرلندی برخوردار نخواهند بود. افراد برای اینکه بتوانند در ایرلند پناهنده شوند باید بتوانند از یکی از این طرق اقدام نمایند:

۱: پناهندگی سیاسی : افرادی که درخواست پناهندگی سیاسی می نمایند باید بتوانند اثبات نمایند که در کشور خود دچار مشکل می باشند و اگر به کشور خود باز گردند مورد اذیت و آزار روحی و جسمی قرار می گیرند.

۲: پناهندگی اجتماعی: در حال حاضر به  دلیل اینکه کشور ایران از شرایط بسیار مناسبی برخوردار می باشد معمولا درخواست پناهندگی افراد مورد قبول واقع نمی شود و با درخواست پناهندگی افراد موافقت نمی شود اما گاهی پیش می آید که پرونده پناهندگی افراد از شرایط خاصی برخوردار می باشد و با درخواست پناهندگیشان موافقت شود.

۳: پناهندگی مذهبی: افرادی که درخواست پناهندگی مذهبی می نمایند باید بتوانند اثبات نمایند که دین خود را تغییر داده اند و اگر به کشور خو باز گردند مورد اذیت و آزار قرار می گیرند.

در صورتی که با درخواست پناهندگی افراد موافقت شود به آنها اجازه اقامت دائم داده می شود و همچنین از امکانات شهروند ایرلندی نیز برخوردار خواهند شد.

درخواست پناهندگی افراد حتی ممکن است چندین سال به طول بیانجامد تا افراد جواب قطعی را برای پناهندگی در ایرلند اخذ نمایند. که در کل می توان گفت این مدت ممکن است ۱ سال به طول بیانجامد و گاهی ممکن است ۱۰ سال هم به طول بیانجامد.

قانون دابلین در مورد پناهندگان:

قانون دابلین یک توافق بین کشورهای اتحادیه اروپا می باشد و آن بدین گونه است که در صورتی که با تقاضای پناهندگی شخص پناهنده در کشوری که شخص درخواست پناهندگی کرده موافقت نشود و یا فرد اخراج شود در هیچ کشوری نمی تواند درخواست پناهندگی نماید و به عبارتی درخواست پناهندگی فرد در هیچ کشوری پذیرفته نمی شود. شاهراه اصلی ورود پناهندگان به اروپا کشور یونان و ایتالیا می باشد و به محض ورود افراد به این کشورها از آنها اثر انگشت گرفته می شود تا در هر کشور دیگر از اتحادیه اروپا که درخواست پناهندگی نمایند به کشوری که وارد شده اند فرستاده شوند این امر برای سختتر کردن کار پناهندگان در کشورهای اروپایی می باشد.

در نهایت می توان گفت که پناهندگی در ایرلند یکی از اشتباه ترین و غلط ترین راههای مهاجرت می باشد. فرد متقاضی مهاجرت به ایرلند می تواند از طرق قانونی اقدام به مهاجرت نماید. پناهندگان در ایرلند از شرایط سخت و دشواری برخوردار می باشند. افرادی که اقدام به مهاجرت از طریق پناهندگی در ایرلند می نمایند تا زمانی که با درخواست پناهندگیشان موافقت نشده است از هیچ گونه حق و حقوقی مانند سایر شهروندان ایرلندی برخوردار نخواهند بود.

منابع:

www.unhcr.ie/ireland

www.lawyer.ie

TOP